Bet365: Έβερτον – Λέστερ με πολλές διαθέσιμες αγορές

Bet365

Ακάθεκτη δράστη στην Premier League με Έβερτον – Λέστερ απόψε (20:00) και η Bet365 προσφέρει την αναμέτρηση με μεγάλη γκάμα αγορών.

Έβερτον – Λέστερ στη Bet365
Bet365
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Η Έβερτον επέστρεψε δυνατή στην άμυνα μετά τη διακοπή και κατάφερε να κρατήσει ανέπαφη την εστία της για δεύτερο παιχνίδι. Το Σάββατο πέρασε από την έδρα της Νόριτς με σκορ 0-1. Μετά το 0-0 απέναντι στη Λίβερπουλ, δυσκολεύτηκε για ένα ημίχρονο στο Carrow Road, όπου ο Κιν έλυσε το γόρδιο δεσμό στο 55ο λεπτό. Αδιάφορη βαθμολογικά η ομάδα του Αντσελότι, με 41 βαθμούς απέχει 11 από την πρώτη 6αδα και 14 από την επικίνδυνη ζώνη, ο Ιταλός τεχνικός αναμένεται να δοκιμάσει πρόσωπα και συστήματα ως το τέλος της σεζόν.

Η Λέστερ από τη μεριά της δεν εμπνέει την ίδια εμπιστοσύνη μετά την καραντίνα. Μετά το 1-1 στην έδρα της Γουότφορντ απέτυχε να ανοίξει την άμυνα της Μπράιτον (0-0 εντός) και την Κυριακή αποκλείστηκε από τη συνέχεια του FA Cup με ήττα 0-1 στην έδρα της από την Τσέλσι. Δίχως εμπνέυσεις και πάλι στην επίθεση και δίχως εντάσεις στα τρεξίματά της, η ομάδα του Ρότζερς δέχθηκε το καθοριστικό τέρμα στο 63ο λεπτό. Εκεί που οι “αλεπούδες” έμοιαζαν να έχουν εξασφαλίσει τη συμμετοχή τους στο επόμενο Champions League, πλέον βλέπουν τους διώκτες τους να έχουν πλησιάσει απειλητικά. Συγκεκριμένα είναι στο +1 από την Τσέλι και στο +3 από Γιουνάιτεντ και Γουλβς.

Στην Bet365 μπορείτε να βρείτε το παιχνίδι με μεγάλη γκάμα αγορών, όπως για παράδειγμα: