Bet365: Nιούκαστλ – Έβερτον με πολλές διαθέσιμες αγορές

Bet365

Η Νιούκαστλ αντιμετωπίζει την Έβερτον στις 16:00 και η Bet365 προσφέρει την αναμέτρηση με μεγάλη γκάμα αγορών.

Nιούκαστλ – Έβερτον στη Bet365
Bet365
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Μέτρια μπορεί να χαρακτηριστεί η φετινή πορεία της Νιούκαστλ στο πρωτάθλημα. Την προηγούμενη αγωνιστική έμεινε στο “Χ” με τη Γουλβς, με ένα τέρμα για την κάθε ομάδα. Πριν από αυτό, έχασε με το “βαρύ” 4-1 από τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Μάλιστα, η ομάδα του Στιβ Μπρους δέχτηκε τα τρία τέρματα μέσα σε 10 λεπτά. Στο επιθετικό κομμάτι, ξεχωρίζει ο Κάλουμ Γουίλσον, που έχει τέσσερα γκολ και μία ασίστ.

Η πρωτοπόρος Έβερτον κλέβει την παράσταση φέτος στην Premier League. Μοιράζεται, μάλιστα, την πρώτη θέση της κατάταξης με τη Λίβερπουλ. Στο πιο πρόσφατο παιχνίδι της, έχασε για πρώτη φορά την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο, με αντίπαλο τη Σαουθάμπτον (2-0). Να σημειωθεί ότι έμεινε με 10 παίκτες από το 72′ και ενώ ήταν πίσω στο σκορ μετά από την αποβολή του Λούκας Ντιν. Είναι ομάδα που βρίσκει δίχτυα, με πρωταγωνιστή τον Ντόμινικ Κάλβερτ – Λιούιν, που έχει πετύχει εφτά γκολ.

Μεγαλύτερες πιθανότητες να φύγει με τους τρεις βαθμούς συγκεντρώνει η Έβερτον, με το “διπλό” να εντοπίζεται στο 1.95. Εκτός από αυτό, ο “άσσος” είναι στο 3.80 και η ισοπαλία στο 3.60.

Στην Bet365 μπορείτε να βρείτε το παιχνίδι με μεγάλη γκάμα αγορών, όπως για παράδειγμα: