Στοιχηματικές εταιρίες

Betshop: Από αήττητο σερί η Κροατία

betshop-595-new

Στα προκριματικά του Euro 2020, η Κροατία φιλοξενεί την Ουγγαρία (10/10, 21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 342+ αγορές!

Κροατία – Ουγγαρία στη Betshop | +21
eeep disclaimer
Betshop
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Αήττητη εδώ και τρεις αναμετρήσεις στα προκριματικά η Κροατία, με δυο νίκες και μια ισοπαλία, μετά και το βαθμό που απέσπασε στην έδρα του Αζερμπαϊτζάν (1-1). Εκεί όπου πήρε κεφάλι στο σκορ με το πέναλτι του Μόντριτς στο 11′, για να δεχθεί την ισοφάριση στο 72ο λεπτό. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια στα προκριματικά, σημειώθηκε Over 2.5. Είχαν προηγηθεί οι νίκες κόντρα σε Ουαλία (2-1 εντός) και Σλοβακία (0-4 εκτός). Την πρώτη της απώλεια υπέστη η Ουγγαρία, μετά από τις νίκες επί των Κροατία (2-1 εντός), Αζερμπαϊτζάν (1-3 εκτός) και Ουαλία (1-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, υποδέχθηκε τη Σλοβακία, κόντρα στην οποία γνώρισε την ήττα με 1-2, παρότι ισοφάρισε προσωρινά με τον Σομποσλάι (50′). Έξι λεπτά αργότερα όμως, δέχθηκε και δεύτερο τέρμα, για το τελικό αποτέλεσμα. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια στα προκριματικά, σημειώθηκε G/G και Over 2.5.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!