Betshop: Βαλένθια – Τσέλσι με εκατοντάδες αγορές

betshop-595-new

Στα πλαίσια της πέμπτης αγωνιστικής στους ομίλους του Champions League, η Βαλένθια υποδέχεται την Τσέλσι (22:00), σε μια αναμέτρηση με 550+ αγορές στην Betshop!

Βαλένθια – Τσέλσι στην Betshop | +21
Betshop
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Μετά από τέσσερις αναμετρήσεις, με τρεις νίκες και μια ισοπαλία, η Βαλένθια γνώρισε και πάλι την ήττα. Το Σάββατο, φιλοξενήθηκε από τη Μπέτις, για τη La Liga, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1, παρότι ήταν αυτή που πήρε το προβάδισμα με το τέρμα του Μαξιμιλιάνο Γκόμεζ στο 32ο λεπτό. Με G/G ολοκληρώθηκαν τα οκτώ από τα εννέα τελευταία της παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις. Μπροστά στο κοινό της μετράει τέσσερις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και μια ήττα.

Από την πρώτη της ήττα, μετά από τρεις αναμετρήσεις και με δυο νίκες και μια ισοπαλία, προέρχεται ωστόσο και η Τσέλσι. Το Σάββατο, φιλοξενήθηκε από τη Μάντσεστερ Σίτι, για την Premier League, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1, παρότι ήταν αυτή που πήρε το προβάδισμα με το τέρμα του Καντέ στο 212ο λεπτό. Με G/G και Over 2.5. ολοκληρώθηκαν τα πέντε από τα έξι τελευταία της παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις. Μακριά από την έδρα της μετράει επτά νίκες και δυο ήττες.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!