Betshop: Ευκαιρία για επιστροφή στις νίκες οι “ερυθρόλευκοι”

Για την έβδομη αγωνιστική της Super League, ο ΟΦΗ υποδέχεται τον Ολυμπιακό (20:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 325+ αγορές!

Το ΟΦΗ – Ολυμπιακός παίζει στην Betshop
Betshop
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Εξακολουθεί να αγνοεί τους τρεις βαθμούς της νίκης στο φετινό πρωτάθλημα ο ΟΦΗ, όπου μετά από εφτά παιχνίδια έχει απολογισμό δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Νίκου Παπαδόπουλου φιλοξενήθηκε από τη Λαμία, με την οποία και μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι πήρε το προβάδισμα με το τέρμα του Νέιρα στο 62′, είδε τους γηπεδούχους να φέρνουν το ματς στα ίσα με πέναλτι, δέκα λεπτά πριν το φινάλε. Με το βαθμό που πήρε, έφτασε τους δυο συνολικά και είναι στην 15η και προτελευταία θέση, πάνω μόνο από τον άποντο Απόλλων Σμύρνης. Ηττήθηκε και στα δυο φετινά εντός του.

Δεν έχει πανηγυρίσει τη νίκη εδώ και δυο αγωνιστικές ο Ολυμπιακός, έχοντας απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Πέδρο Μάρτινς φιλοξενήθηκε από την ΑΕΚ, με την οποία και μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι ήταν αυτός που προηγήθηκε στο σκορ με το τέρμα του Φορτούνη στο 59′, είδε την αντίπαλό του να φέρνει το ματς στα ίσα, με γκολ στις καθυστερήσεις. Μετά από έξι αγωνιστικές, είναι στην τρίτη θέση, μετρώντας 13 βαθμούς, όσους έχουν και οι ΑΕΚ και Παναθηναϊκός, με παιχνίδι όμως περισσότερο. Μια νίκη και μια ισοπαλία σε δυο εξόδους στο φετινό πρωτάθλημα.

*Ισχύει μόνο για εγγεγραμμένα μέλη της Betshop.