Betshop: Γουέστ Χαμ – Έβερτον με εκατοντάδες αγορές

betshop-595-new

Στα πλαίσια της 23ης αγωνιστικής στην Premier League, η Γουέστ Χαμ υποδέχεται την Έβερτον (17:00), σε μια αναμέτρηση με 467+ αγορές στην Betshop!

Γουέστ Χαμ – Έβερτον στην Betshop | +21
Betshop
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Γουέστ Χαμ, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε κόντρα στη Μπόρνμουθ (4-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντέιβιντ Μόγιες φιλοξενήθηκε από τη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 53ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, στη διοργάνωση. Τρεις νίκες, μια ισοπαλία και έξι ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στα τέσσερα από τα πέντε πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Τη νίκη πανηγύρισε και πάλι η Έβερτον, μετά και την ήττα που γνώρισε στην έδρα της Μάντσεστερ Σίτι (2-1 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κάρλο Αντσελότι υποδέχθηκε τη Μπράιτον, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Ριτσάρλισον στο 38ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα έξι τελευταία της παιχνίδια, στη διοργάνωση. Δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και επτά ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Betshop

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!