Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Μίλαν – Ατλέτικο Μαδρίτης (28/09)

betshop-595-new

Μίλαν και Ατλέτικο Μαδρίτης κοντράρονται στις 22:00 για τους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ και η betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Μίλαν – Ατλέτικο Μαδρίτης στην Betshop
Betshop
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Πολλές ανατροπές είχε το παιχνίδι της πρεμιέρας των ομίλων μεταξύ της Μίλαν και Λίβερπουλ, με την ιταλική ομάδα να γνωρίζει ήττα με 3-2 μακριά από το γήπεδό της. Το λάθος του Τομόρι με αυτογκόλ χάρισε το προβάδισμα στους γηπεδούχους στο 9′. Οι “ροσονέρι” γύρισαν το ματς μέσα σε τρία λεπτά, με σκόρερ τους Ρέμπιτς (42΄) και Ντίαθ (44΄). Ωστόσο, ήρθαν δύο τέρματα για την ομάδα του Κλοπ στο δεύτερο ημίχρονο. Τελευταία η Μίλαν νίκησε τη Σπέτσια εκτός έδρας με 1-2.

Στο “Χ” και τη λευκή ισοπαλία έμεινε η Ατλέτικο Μαδρίτης με την Πόρτο στο “Γουάντα Μετροπολιτάνο”. Λιγοστές φάσεις σημείωσαν οι δύο ομάδες, με τον Εμπεμπά να βγαίνει εκτός με κόκκινη στη λήξη (90+5΄). Με ήττα συνέχισε στο ισπανικό πρωτάθλημα, με 1-0 από με την Αλαβές μακριά από το γήπεδό της, παρόλο που είχε πολλές ευκαιρίες για να πετύχει τέρμα.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της betshop, μικρό προβάδισμα για τη νίκη έχει η Ατλέτικο Μαδρίτης. Αναλυτικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 2.93, η ισοπαλία στο 3.24, και το διπλό στο 2.56.