Bwin: Σπάρτακ Μόσχας – ΠΑΟΚ με προσφορά* & 100+ στοιχήματα!

Επιστροφή* πονταρίσματος στο Σπάρτακ Μόσχας – ΠΑΟΚ, αν o Πρίγιοβιτς σημειώσει το πρώτο γκολ της αναμέτρησης.

Ο ΠΑΟΚ έφτασε σε μια ανατροπή την περασμένη εβδομάδα, η οποία συνιστά μια από τις σημαντικότερες στην ευρωπαϊκή ιστορία των ελληνικών ομάδων, συνυπολογίζοντας και τη δυναμικότητα του αντιπάλου. Ο «δικέφαλος» βρέθηκε 0-2 πίσω στο σκορ πριν καν συμπληρωθεί το 20λεπτο του αγώνα με την Σπαρτάκ, ωστόσο, μέχρι το ημίχρονο, Πρίγιοβιτς, Λημνιός και Πέλκας έφεραν το ματς… τούμπα, χαρίζοντας σημαντικό προβάδισμα πρόκρισης στα playoffs του Champions League. Οι Θεσσαλονικείς, είχαν ξαναβρεθεί σε αντίστοιχη θέση, γυρίζοντας από την κόλαση του 0-3 κόντρα στην Σπαρτάκ Τρνάβα, στον παράδεισο του 5-3 στο πλαίσιο των προκριματικών του Κυπέλλου ΟΥΕΦΑ της σεζόν 1997-98.