Επιστροφή* στο League Cup και εκατοντάδες επιλογές!

bwin

Οι κορυφαίοι αγώνες στη σέντρα με ακόμα μεγαλύτερες αποδόσεις και 2000+ ειδικά στοιχήματα.

Η δράση ζει όπου ζεις κι εσύ! |21+
Bwin
Παίξε Νόμιμα

Άστον Βίλα και Λέστερ παίζουν σε ένα 90λεπτο την πιθανότητα να αγωνιστούν σε έναν τελικό, διεκδικώντας το League Cup Αγγλίας. Οι δύο ομάδες άφησαν ανοιχτούς λογαριασμούς μετά το 1-1 του πρώτου αγώνα στο King Power, με τον Γκίλμπερτ να ανοίγει το σκορ για τους «Villans», πριν ισοφαρίσει ο Ιχεανάτσο στο 74′. Το αποτέλεσμα αδικεί την προσπάθεια των γηπεδούχων που κυριάρχησαν στο χορτάρι και δέχτηκαν γκολ στο μοναδικό σουτ στην εστία που επέτρεψαν.

Επιστροφή* στο League Cup Αγγλίας και εκατοντάδες αγορές! |21+

Η πρόσφατη παράδοση γέρνει προς το μέρος των φιλοξενούμενων, καθώς απέσπασαν θετικό αποτέλεσμα και στα τέσσερα πιο πρόσφατα, μετρώντας δύο νίκες και ισάριθμες ισοπαλίες. Αξίζει να σημειωθεί πως στην τελευταία πεντάδα αγώνων, ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης σκόραραν αμφότερες τουλάχιστον ένα τέρμα, ενώ για να βρεθεί μεταξύ τους 0-0, το ημερολόγιο θα πρέπει να γυρίσει πίσω 19 χρόνια (19/08/2000).

Bwin – Ένας αγώνας αλλάζει από λεπτό σε λεπτό! Γιατί να μη μπορείς να κάνεις το ίδιο και με το στοίχημά σου;