Interwetten: Δε λέει να σηκώσει κεφάλι η Μονακό

interwetten

Για την τέταρτη αγωνιστική των ομίλων του Champions League, η Μονακό υποδέχεται την Κλαμπ Μπριζ (22:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Το Μονακό – Κλαμπ Μπριζ παίζει στην Interwetten
Interwetten
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Από το κακό στο χειρότερο πηγαίνουν τα πράγματα για τη Μονακό, η οποία έφτασε τα 14 διαδοχικά παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις, χωρίς να έχει πανηγυρίσει νίκη, μετρώντας χαρακτηριστικά πέντε ισοπαλίες και εννέα ήττες. Το Σάββατο, η ομάδα του Τιερί Ανρί φιλοξενήθηκε από τη Ρεμς, στα πλαίσια της γαλλικής Ligue 1, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με σκορ 1-0, με το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης να σημειώνεται στο 24ο λεπτό. Μετά και από αυτό το νέο αρνητικό αποτέλεσμα, παραμένει στην τελευταία θέση, με εφτά βαθμούς, όσους έχει και η Γκινγκάμπ. Χωρίς νίκη μπροστά στο κοινό της, μετρώντας τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες σε εφτά αντίστοιχα παιχνίδια.

Αήττητη παραμένει εδώ και πέντε παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις η Κλαμπ Μπριζ, μετρώντας μια νίκη και τέσσερις ισοπαλίες. Το Σάββατο, η ομάδα του Ιβάν Λέκο φιλοξενήθηκε από τη Γκενκ, στα πλαίσια του βελγικού πρωταθλήματος, με την οποία και μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο σκορ μετά από δέκα λεπτά, εν τέλει κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση με το τέρμα του Σρίβερς στο 53′. Κάπως έτσι, έφτασε τους 31 βαθμούς και είναι στη δεύτερη θέση, απέχοντας τρεις πόντους από την πρωτοπόρο Γκενκ. Από τρεις νίκες, ισοπαλίες και ήττες σε εννέα παιχνίδια μακριά από την έδρα της, αγνοώντας το διπλό στις πέντε πιο πρόσφατες εξόδους της (0-2-3).