Interwetten: Ενδιαφέρον παιχνίδι στη Ρώμη

interwetten

Για την τρίτη αγωνιστική των ομίλων του Champions League, η Ρόμα υποδέχεται την ΤΣΣΚΑ Μόσχας (22:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Το Ρόμα – ΤΣΣΚΑ Μόσχας παίζει στην Interwetten
Interwetten
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Τέλος έλαβε το νικηφόρο σερί των τεσσάρων αγώνων σε όλες τις διοργανώσεις για τη Ρόμα, η οποία υπέστη και πάλι την ήττα. Το Σάββατο, η ομάδα του Εουσέμπιο Ντι Φραντσέσκο υποδέχθηκε τη Σπαλ, για το πρωτάθλημα, από την οποία και ηττήθηκε με 0-2. Δεχόμενη ένα γκολ στα τελευταία λεπτά του πρώτου μέρους και ένα στα πρώτα της επανάληψης, δεν κατάφερε να βγάλει αντίδραση και να διεκδικήσει κάτι. Με 14 βαθμούς, βρίσκεται στην έκτη θέση, μαζί με τη Φιορεντίνα. Επικράτησε στα τρία από τα τέσσερα τελευταία εντός της (3-0-1), ανεξαρτήτου διοργάνωσης. Μετά από δυο αγωνιστικές στο Champions League, έχει απολογισμό μια ήττα από τη Ρεάλ Μαδρίτης (3-0 εκτός) και μια νίκη επί της Βικτόρια Πλζεν (5-0 εντός).

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για την ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μετά από δυο παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις, με απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα. Την Παρασκευή, η ομάδα του Βίκτορ Γκοντσαρένκο φιλοξενήθηκε από την Ανζί, για το πρωτάθλημα, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-2, χάρη στα τέρματα των Βλάσιτς (31′) και Τσαλόβ (71′). Έφτασε έτσι τους 19 βαθμούς και είναι στην δεύτερη θέση, μαζί με την Κράσνονταρ, απέχοντας έξι από την πρωτοπόρο Ζενίτ. Αγνοεί την ήττα στις φετινές της εξόδους, μετρώντας τρεις νίκες και πέντε ισοπαλίες. Αήττητη σε δυο αγωνιστικές στο Champions League, μετρώντας μια ισοπαλία με τη Βικτόρια Πλζεν (2-2 εκτός) και μια νίκη επί της Ρεάλ Μαδρίτης (1-0 εντός).