Στοιχηματικές εταιρίες

Interwetten: Με πολλές αλλαγές οι μαδριλένοι

interwetten

Επαναληπτικός της φάσης των ”32” του Κόπα Ντέλ Ρευ με την Ρεάλ Μαδρίτης να υποδέχεται την Μελίγια και η Interwetten προσφέρει πλήθος επιλογών.

Σταθερή απόδοση φαίνεται να πιάνει η Ρεάλ όπου έπειτα από την ήττα σοκ στο Ειμπάρ με 3-0, μετρά δυο νίκες με Ρόμα εκτός έδρας για το Τσάμπιονς λιγκ και Βαλένθια εντός έδρας με 2-0 την περασμένη Κυριακή, κάνοντας συνολικά την τέταρτη νίκη της στις πέντε τελευταίες αναμετρήσεις της ανεξαρτήτου διοργάνωσης. Κόντρα στην Βαλένθια προηγήθηκε από νωρίς με το αυτογκόλ του Βάς της Βαλένθια και τον Λούκας Βάσκεθ να διπλασιάζει τα τέρματα της ”βασίλισσας” δίνοντας της την νίκη. Η Ρεάλ βρίσκεται στην πέμπτη θέση της βαθμολογίας 23 βαθμούς στο -1 από την πρώτη τετράδα. Η Ρεάλ έχει καθαρίσει την υπόθεση πρόκριση απέναντι στην άσημη ομάδα τρίτης κατηγορίας Μελίγια κερδίζοντας στην πρώτη αναμέτρηση με 0-4, και σήμερα αναμένεται να παραταχθεί με πολλές αλλαγές στην ενδεκάδα.

Το Ρεάλ Μαδρίτης-Μελίγια παίζει στην Interwetten
eeep disclaimer
Interwetten
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Η Μελίγια είναι σε εξαιρετική κατάσταση έχοντας πέντε νίκες στο πρωτάθλημα στις πέντε τελευταίες αγωνιστικές και βρίσκεται στην πρώτη θέση της βαθμολογίας με 36 βαθμούς στο +5 από την δεύτερη θέση, έχοντας χτίσει γερές βάσεις για την άνοδο στην δεύτερη κατηγορία. Την τελευταία αγωνιστική επιβλήθηκε με 0-1 επί της Σανλοκουένο χάρις το γκολ του Όσκαρ Γκαρσία μόλις στο τρίτο λεπτό δίνοντας μια νίκη στην Μελίγια που την καθιερώνει στην κορυφή. Η Μελίγια κράτησε για ένα ημίχρονο στο 0-0 την Ρεάλ Μαδρίτης στην πρώτη τους αναμέτρηση όμως στο δεύτερο ημίχρονο δέχθηκε τέσσερα τέρματα και πλέον η υπόθεση πρόκριση μοιάζει απίθανη, αλλά για αυτήν είναι μια σημαντική εμπειρία να παίξει ξανά απέναντι στους ”Γκαλάκτικος”.