Στοιχηματικές εταιρίες

Interwetten: Σε αναζήτηση νίκης η Άαρχους

interwetten

Για την έκτη αγωνιστική της Superliga, η Άαρχους υποδέχεται τη Χόρσενς (20:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Άαρχους – Χόρσενς στην Interwetten
eeep disclaimer
Interwetten
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Χωρίς νίκη παραμένει στο φετινό πρωτάθλημα η Άαρχους, μετρώντας δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από τη Σοντερίσκι, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα. Πρώτος της βαθμός μετά από τρεις διαδοχικές ήττες κόντρα σε Κοπεγχάγη (2-1 εκτός), Μίντιλαντ (0-1 εντός) και Λίνγκμπι (2-1 εκτός). Στα τρία από τα πέντε συνολικά της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5.

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Χόρσενς, μετά και τη νίκη επί της Μπρόντμπι (1-2 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, υποδέχθηκε τη Μίντιλαντ, από την οποία και ηττήθηκε με 0-2. Βρέθηκε πίσω από τις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, δεχόμενη γκολ από το σημείο του πέναλτι, ενώ δέχθηκε και δεύτερο τέρμα στο 53ο λεπτό, χωρίς να βγάλει κάποια αντίδραση στην πορεία. Στα τέσσερα από τα πέντε συνολικά της παιχνίδια, σημειώθηκε N/G.