ΠΑΟΚ – Κράσνονταρ με εκατοντάδες αγορές και Auto Cash Out*

bwin

Στην bwin σε περιμένει κορυφαία στοιχηματική εμπειρία! |21+

Ο ΠΑΟΚ βρίσκεται μπροστά σε μια από τις μεγαλύτερες προκλήσεις της ιστορίας του, καθώς χρειάζεται τη νίκη απόψε κόντρα στην Κράσνονταρ, ώστε να προκριθεί, για πρώτη φορά στην ιστορία του, στους ομίλους του Champions League! Στο πρώτο παιχνίδι στη Ρωσία, ο «δικέφαλος» έχασε πέναλτι στα πρώτα λεπτά, προηγήθηκε, είχε δοκάρι, ωστόσο έφυγε ηττημένος από τον βορρά της Ευρώπης (2-1). Παρότι, οι Ρώσοι έφτιαξαν ευκαιρίες και φάνηκαν πιο έτοιμοι στο χορτάρι, η ομάδα του Άμπελ Φερέιρα έδειξε πως διαθέτει τα εχέγγυα να ανατρέψει το εις βάρος της σκορ στη Θεσσαλονίκη.

bwin – Play off Champions League με υψηλές αποδόσεις και εκατοντάδες ειδικά στοιχήματα!
Bwin
Παίξε Νόμιμα

Βέβαια, στο πρωτάθλημα αντιμετωπίζει προβλήματα, καθώς μετά από τρεις αγώνες μετρά μόλις πέντε βαθμούς. Ενδιάμεσα των αγώνων με την Κράσνονταρ, ο ΠΑΟΚ αναδείχτηκε ισόπαλος 1-1 με τον Ατρόμητο και 0-0 με τον Βόλο, πληρώνοντας σε μεγάλο βαθμό το γεγονός πως το μυαλό όλων βρίσκεται στους αγώνες με τη ρωσική ομάδα και την προοπτική πρόκρισης στους ομίλους. Στην αντίπερα όχθη, η Κράσνονταρ τρέχει αήττητο σερί έξι αγώνων σε όλες τις διοργανώσεις, αλλά με τρεις ισοπαλίες στο ίδιο διάστημα. Μετά τη νίκη επί του ΠΑΟΚ, το συγκρότημα του Μουσάεφ, έμεινε στο 1-1 με την Σότσι, με κοινό παρονομαστή το γεγονός ότι παραχώρησε πέναλτι πριν καν συμπληρωθεί ένα δεκάλεπτο στο ματς. Φέτος, αντιμετωπίζει αρκετά προβλήματα όταν αγωνίζεται μακριά από το γήπεδό της, μετρώντας μόλις τρεις νίκες σε εννέα παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις, ενώ αξίζει να σημειωθεί πως σε πέντε περιπτώσεις δέχτηκε τουλάχιστον ένα τέρμα.

ΠΑΟΚ – Κράσνονταρ με εκατοντάδες αγορές και Auto Cash Out*.