Περού – Βραζιλία στον Stoiximan

stoiximan

Το Σάββατο στις 22:00 το Περού αντιμετωπίζει τη Βραζιλία σε μία αναμέτρηση που θα κρίνει την 1η θέση στον 1ο όμιλο του Κόπα Αμέρικα και ο Stoiximan προσφέρει πλήθος αγορών.

Stoiximan
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Ισόβαθμες βρίσκονται οι δύο ομάδες στην 1η θέση του ομίλου με 4 βαθμούς, αλλά η Βραζιλία υπερτερεί σε περίπτωση ισοπαλίας λόγω καλύτερου συντελεστή τερμάτων στα δύο πρώτα της παιχνίδια. Πιο συγκεκριμένα η “Σελεσάο” επικράτησε στην πρεμιέρα της Βολιβίας με 3-0 και στη συνέχεια έφερε ισοπαλία 0-0 με τη Βενεζουέλα, με την εν γένει απόδοσή της να μην ενθουσιάζει το κοινό στις κερκίδες. Απέναντι στη Βενεζουέλα της ακυρώθηκαν ορθώς δύο γκολ μετά από χρήση του VAR.

Το Περού ήρθε ισόπαλο επίσης 0-0 με τη Βενεζουέλα και στη συνέχεια επικράτησε 3-1 της Βολιβίας με ανατροπή. Ισοφάρισε πριν το ημίχρονο με τον Γκερέρο και ο Φαρφάν έκανε το 2-1 στην επανάληψη με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στις καθυστερήσεις.

Ακόμη και σε περίπτωση ήττας αμφότερες ομάδες έχουν πολύ καλές πιθανότητες να προκριθούν στην επόμενη φάση ως μία από τις 2 καλύτερες τριτες.