Stoiximan: Χόμπρο – Κοπεγχάγη με πλήθος στοιχημάτων

stoiximan

Για τη 2η δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Δανίας, η Χόμπρο υποδέχεται την Κοπεγχάγη (20:00) και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Με το «δεξί» ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της στη νέα χρονιά η Χόμπρο, γνωρίζοντας την ήττα 3-1 από την νεοφώτιστη Βέιλε εκτός έδρας. Μπήκε καλύτερα στο παιχνίδι, εκμεταλλεύτηκε το άγχος της αντιπάλου, αλλά δεν μπόρεσε να φθάσει στο γκολ. Στην επανάληψη έμεινε πίσω με πέναλτι στο 63’ (1-0), δέχθηκε δεύτερο στο 67’ (2-0), αντέδρασε, μείωσε στο 73’ (2-1), το 3-1 στο 78’ της συνάντησης έβαλε τέλος στα όνειρά της για ένα θετικό αποτέλεσμα.

Από την άλλη πλευρά, η Κοπεγχάγη έπεσε θύμα έκπληξης στην πρεμιέρα, γνωρίζοντας την ήττα 2-1 από την Χόρσενς εντός έδρας. Είχε τον έλεγχο από το ξεκίνημα, δεν μπόρεσε ωστόσο να πάει με το προβάδισμα στα αποδυτήρια. Στην επανάληψη η άμυνά της πιάστηκε «κοιμώμενη» και δέχθηκε δύο γκολ στο 59’ (0-1) και 67’ (0-2), άργησε να αντιδράσει, μείωσε σε 1-2 στο 85’, χάνοντας την ευκαιρία να πάρει έστω το βαθμό στις καθυστερήσεις (αστόχησε στο 91’).

Το Χόμπρο – Κοπεγχάγη παίζει στον Stoiximan
Stoiximan
Παίξε Νόμιμα

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.