Στοιχηματικές εταιρίες

Το Μπαρσελόνα – Ατλέτικο Μαδρίτης στο Stoiximan με πολλές αγορές

stoiximan

Στις 23:00, η Μπαρσελόνα υποδέχεται την Ατλέτικο Μαδρίτης για την 33η αγωνιστική της La Liga και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Μπαρσελόνα – Ατλέτικο Μαδρίτης στο Stoiximan
eeep disclaimer
Stoiximan
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Η Μπαρσελόνα έχασε δύο βαθμούς στο Βίγκο και πλέον είναι σε πολύ δύσκολη κατάσταση όσον αφορά τη μάχη του τίτλου, αφού η Ρεάλ πέρασε νικηφόρα από την έδρα της Εσπανιόλ την Κυριακή. Η ομάδα του Σετιέν προηγήθηκε από πανέξυπνη ασίστ του Μέσι στο Σουάρες (20ο) και ανέκτησε το προβάδισμα στο 67ο με τους ίδιους πρωταγωνιστές και τον Ουρουγουανό να σκοράρει ένα πανέμορφο και συνάμα πολύ δύσκολο τερμα. Ο κόουτς των καταλανών προχώρησε σε αλλαγές που δεν βοήθησαν την ομάδα του και η Θέλτα βρήκε την ισοφάριση (2-2) με ένα ακόμη πολύ όμορφο γκολ, απευθείας φάουλ του Άσπας. Έτσι οι μπλαουγκράνα έμειναν στο -2 από τη Ρεάλ και δεν έχουν άλλα περιθώρια απωλειών.

Η Ατλέτικο Μαδρίτης ανεβάζει στροφές μετά την καραντίνα, αξιοποίησε το βατό της πρόγραμμα και με 4 σερί νίκες και βρίσκεται πολύ κοντά πλέον σε μία ακόμη πρόκριση στο Champions League, όντας στο +6 από την 5η Χετάφε. Θύματά της ομάδα του Σιμεόνε η Οσασούνα (0-5), η Βαγιαδολίδ (1-0), η Λεβάντε (0-1) και το Σάββατο η Αλαβές (2-1). Η πιο πρόσφατη νίκη ήρθε πολύ πιο εύκολα απ’ ότι δείχνει το τελικό σκορ, αφού οι Μαδριλένοι προηγήθηκαν 2-0 στο 73ο λεπτό, με τους φιλοξενούμενους να μειώνουν στις καθυστερήσεις.