Το Μπελενένσες – Σπόρτινγκ Λισαβόνας στην Interwetten με κορυφαίες αποδόσεις

interwetten

Μίνι ντέρμπι Λισαβόνας απόψε στις 21:15 στο πλαισιο της 28ης αγωνιστικής στη Liga NOS και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών.

Μπελενένσες – Σπόρτινγκ Λισαβόνας στην Interwetten
Interwetten
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Η Μπελενένσες επέστρεψε από την διακοπή με εκτός έδρας νίκη επί της ουραγού Άβες (0-2), αλλά η συνέχεια δεν ήταν ανάλογη. Έμεινε στο 1-1 εντός με την Γκιμαράες και στις 17 του μηνός ηττήθηκε στην έδρα της Πάσος Φερέιρα με 2-1. Παρότι προηγήθηκε με το Εσγκάλο στο 6ο λεπτό δεν κατάφερε να πάρει κάποιο βαθμό, με το καθοριστικό τέρμα να έρχεται στο 92ο λεπτό από αυτογκόλ! Με συγκομιδή 30 πόντων είναι στο +6 από την επικίνδυνη ζώνη και δεν κινδυνέυει άμεσα.

Η Σπόρτινγκ Λισαβόνας γύρισε από την καραντίνα σε καλή κατάσταση και παραμένει αήττητη στα τρία παιχνίδια που έδωσε. Μετά το 2-2 στην έδρα της Γκιμαράες, επικράτησε εντός έδρας των Πάσος Φερέιρα (1-0) και Τοντέλα (2-0) εντός έδρας. Στο πιο πρόσφατο παιχνίδι της “καθάρισε” την υπόθεση νίκη από το πρώτο ημίχρονο με γκολ των Καμπράλ και Σποράρ. Τα “λιοντάρια” βρίσκονται στην 4η θέση με 49 πόντους και με νίκη απόψε προσπερνούν την Μπράγκα και αυξάνουν τη διαφορά στο +7 από την 5η Φαμαλικάο.

Στην Interwetten θα βρείτε πλήθος αγορών και προσφερόμενων στοιχημάτων για την αναμέτρηση, όπως για παράδειγμα: