Στοιχηματικές εταιρίες

Το Σαουθάμπτον – Τότεναμ στην Interwetten με κορυφαίες αποδόσεις

interwetten

Στις 14:00, η Σαουθάμπτον υποδέχεται την Τότεναμ για τη 2η αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών.

Σαουθάμπτον – Τότεναμ στην Interwetten
eeep disclaimer
Interwetten
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Η Σαουθάμπτον ξεκίνησε άσχημα τη νέα σεζόν, σε δύο επίσημα παιχνίδια γνώρισε ισάριθμες ήττες. Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος λύγισε στην έδρα της Κρίσταλ Πάλας με 1-0. Βρέθηκε πίσω στο σκορ από το 13ο λεπτό, στη συνέχεια πήρε την πρωτοβουλία των κινήσεων, ολοκλήρωσε τον αγώνα με 71% κατοχή, αλλά δεν κατάφερε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα. Την Τετάρτη ηττήθηκε και για το θεσμό του Λιγκ Καπ από την Μπρέντφορντ με 0-2 εντός έδρας. Παρότι αγωνίστηκε με το βασικό της σχήμα δεν κατάφερε και πάλι να σκοράρει, δεχόμενη τα δύο τέρματα στο φινάλε του πρώτου ημιχρόνου.

Κακό το ξεκίνημα στη σεζόν και για την Τότεναμ. Η ομάδα του Μουρίνιο έκανε πρεμιέρα με την εντός έδρας ήττα από την Έβερτον (0-1). Δεν είχε ιδέες στην ανάπτυξή της, οι Σον και Κέιν εξαουδετερώθηκαν και ο Κάλβερτ-Λιούιν πέτυχε το καθοριστικό τέρμα στο 55ο λεπτό. Ξεκίνησαν βασικοί τα νέα αποκτήματα Ντόχερτι και Χόιμπιεργκ στο δεξί άκρο της άμυνας και στα αμυντικά χαφ αντίστοιχα.

Στην Interwetten θα βρείτε πλήθος αγορών και προσφερόμενων στοιχημάτων για την αναμέτρηση, όπως για παράδειγμα: