Το Βέρντερ – Μπάγερν στην Interwetten με κορυφαίες αποδόσεις

interwetten

Η Βέρντερ Βρέμης φιλοξενεί την Μπάγερν Μονάχου (21:30), στο πλαίσιο της 32ης αγωνιστικής και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών.

Βέρντερ – Μπάγερν στην Interwetten
Interwetten
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Η Βέρντερ πήρε σπουδαία βαθμολογική ανάσα το Σάββατο, με το εντυπωσιακό διπλό στην έδρα της Πάντερμπορν (1-5) και έπιασε στους 28 πόντους τη Φορτούνα Ντίσελντορφ στη 16η θέση, η οποία οδηγεί στα μπαράζ υποβιβασμού. Πολύ βελτιωμένη μετά τη διακοπή η ομάδα του Κούφελντ, το Σάββατο έκανε το καλύτερο της παιχνίδι εδώ και πολλούς μήνες. Έχασε πέναλτι με τον Ράσιτσα στο 19′, αλλά ένα λεπτό αργότερα ήρθε το 0-1 με όμορφη κεφαλιά του Κλάασεν. Ο Οσάκο έκανε το 0-2 και ο Κλάασεν το 0-3 πριν το ημίχρονο, με το θρίαμβο των πρασίνων να ολοκληρώνεται με ακόμη δύο τέρματα από τους Έγκεσταϊν και Φούλκρουγκ.

Ασταμάτητη η Μπάγερν μέσα στο 2022, μετρά 17 νίκες και μόλις 1 ισοπαλία σε όλες τις διοργανώσεις, δεν την επηρέασε ούτε η καραντίνα και βρίσκεται μία ανάσα μακριά από το 8ο σερί και 30ο πρωτάθλημα της ιστορίας της! Με νίκη στη Βρέμη απόψε κατακτά και μαθηματικά το τρόπαιο! Το Σάββατο παρότι οι Βαυαροί αγωνίστηκαν με πολλές και σημαντικές απουσίες κατάφεραν να λυγίσουν εντός έδρας την Γκλάντμπαχ με 2-1. Λυτρωτής των γηπεδούχων στο 86ο λεπτό ο φορμαρισμένος Γκορέτσκα.

Στην Interwetten θα βρείτε πλήθος αγορών και προσφερόμενων στοιχημάτων για την αναμέτρηση, όπως για παράδειγμα: