Betshop: Βαλένθια – Μπέτις με εκατοντάδες αγορές

betshop-595-new

Η Βαλένθια κοντράρεται με την Μπέτις για το ισπανικό πρωτάθλημα και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πολλές στοιχηματικές επιλογές.

Βαλένθια – Μπέτις στην Betshop 21+ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 Εποπτεία εμπ. επικ/νίας: ΕΕΕΠ
Betshop
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Μετά από ένα σερί αρνητικών αποτελεσμάτων και απώλεια βαθμών, η Βαλένθια πέτυχε νίκη για πρώτη φορά στη φετινή Πριμέρα Ντιβιζιόν. Την προηγούμενη αγωνιστική, επιβλήθηκε στη Ρεάλ Σοσιεδάδ εκτός έδρας με 1-0, αν και με τη βοήθεια της τύχης. Είχε και ακόμη μία δύσκολη νίκη στην πρεμιέρα εντός με τη Λεβάντε με 4-2. Ενδιάμεσα είχε ήττα με 2-1 εκτός με αντίπαλο τη Θέλτα, αλλά και μία ισοπαλία με τη νέα στην κατηγορία Ουέσκα με ένα γκολ για κάθε ομάδα.

Δύο νίκες και δύο ήττες μετράει φέτος στο πρωτάθλημα η Μπέτις. Ξεκινώντας από την έδρα της, νίκησε με 1-0 την Αλαβές και την επόμενη αγωνιστική εκτός τη Βαγιαδολίδ με 2-0. Μετά ήρθαν οι δύο συνεχόμενες ήττες, η πρώτη εντός κόντρα στη Ρεάλ Μαδρίτης με 3-2. Βέβαια θα μπορούσε έστω να είχε πάρει το Χ αν κρίνει κανείς από την αγωνιστική της εικόνα. Πιο πρόσφατα, ηττήθηκε στην έδρα της Χετάφε δίκαια, αφού ήταν ήδη πίσω στο σκορ από το πρώτο 45λεπτο, ενώ έμεινε και με 10 παίκτες όταν ο Μαντί αντίκρυσε δεύτερη κίτρινη δύο λεπτά πριν τη λήξη.

Στην Betshop.gr μπορείτε να βρείτε το παιχνίδι με πολλές επιλογές στοιχημάτων, όπως για παράδειγμα: