Bet365: Το Σερβία – Λουξεμβούργο με πολλές διαθέσιμες αγορές

Bet365

Η Σερβία υποδέχεται τo Λουξεμβούργο (21:45) και η Bet365 προσφέρει το παιχνίδι με πληθώρα στοιχημάτων και κορυφαίες αποδόσεις.

Σερβία – Λουξεμβούργο στη Bet365
Bet365
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στα προκριματικά προέρχεται η Σερβία, μετά και από εκείνη επί του Λουξεμβούργου (1-3 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Λιούμπισα Τουμπάκοβιτς φιλοξενήθηκε από τη Λιθουανία, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 1-2. Ο Μίτροβιτς έδωσε προβάδισμα δυο τερμάτων στην ομάδα του (48′, 53′), πριν οι γηπεδούχοι μειώσουν στο τελικό 1-2, με γκολ στο 79ο λεπτό. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, στα προκριματικά.

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και πέντε αναμετρήσεις στα προκριματικά το Λουξεμβούργο, μετρώντας μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Λουκ Χολτς φιλοξενήθηκε από την Πορτογαλία, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 3-0. Βρέθηκε πίσω στο 16′, δέχθηκε ένα δεύτερο τέρμα στο 65′, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται ένα λεπτό πριν από τα 90′. Με G/G ολοκληρώθηκαν τα πέντε από τα επτά τελευταία του παιχνίδια, στα προκριματικά.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.