Bet365: Το Αταλάντα – Βαλένθια με πολλές διαθέσιμες αγορές

Στο Champions League απόψε, η Αταλάντα φιλοξενεί τη Βαλένθια και η Bet365 προσφέρει την αναμέτρηση με μεγάλη γκάμα αγορών.

Αταλάντα – Βαλένθια στη Bet365
Bet365
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Η Αταλάντα πάει να γίνει η ομάδα των… ανατροπών. Οι γηπεδούχοι υποδέχθηκαν τη Ρόμα στο Μπέργκαμο, στην πιο πρόσφατη αγωνιστική του ιταλικού πρωταθλήματος. Παρά το γεγονός ότι βρέθηκαν να χάνουν με 0-1 στο πρώτο ημίχρονο, έφεραν τούμπα το ματς στην επανάληψη και κέρδισαν με 2-1. Μετά την επική τους πρόκριση στους «16», θα προσπαθήσουν να προχωρήσουν ακόμα περισσότερο στον θεσμό.

Η Βαλένθια άλλωστε, είναι καλή ομάδα αλλά όχι τεράστιο φόβητρο. Φυσικά, οι «Νυχτερίδες» είναι πιο έμπειρη ομάδα στη διοργάνωση και είδαν με καλό μάτι την κλήρωση. Στη La Liga, η Βαλένθια αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2 με την Ατλέτικο Μαδρίτης στο «Μεστάγια». Παρόλα αυτά, έχασε μεγάλες ευκαιρίες στο τέλος για να πάρει το ματς. Προκρίθηκε από έναν πολύ δύσκολο όμιλο και δικαιούται να ονειρεύεται!

Οι γηπεδούχοι εμφανίζονται ως φαβορί για τη νίκη, με βάση τις αποδόσεις. Ωστόσο, όλα γίνονται στο ποδόσφαιρο, και δη στοΤσάμπιονς Λιγκ. Στην Bet365 μπορείτε να βρείτε το παιχνίδι με μεγάλη γκάμα αγορών, όπως για παράδειγμα: