Στοιχηματικές εταιρίες

Bet365: Το Ελβετία – Γεωργία με πολλές διαθέσιμες αγορές

Bet365

Η Ελβετία υποδέχεται τη Γεωργία (21:45) και η Bet365 προσφέρει το παιχνίδι με πληθώρα στοιχημάτων και κορυφαίες αποδόσεις.

Ελβετία – Γεωργία στη Bet365
eeep disclaimer
Bet365
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για την Ελβετία, μετά και την ήττα από τη Δανία (1-0 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Βλάντιμιρ Πέτκοβιτς υποδέχθηκε την Ιρλανδία, της οποίας επικράτησε με 2-0. Πήρε το προβάδισμα με τον Σεφέροβιτς στο 16′, με το αυτογκόλ του Ντάφι στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα. Με N/G ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία της παιχνίδια, στα προκριματικά.

Την πρώτη της νίκη, μετά από τρεις αναμετρήσεις και με απολογισμό δυο ισοπαλίες και μια ήττα, πανηγύρισε και πάλι η Γεωργία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Βλάντιμιρ Βάις φιλοξενήθηκε από το Γιβραλτάρ, στην έδρα του οποίου επικράτησε με 2-3. Παρότι προηγήθηκε με 0-2, χάρη στα τέρματα των Καραϊσβίλι (10′) και Κανκάβα (21′), δέχθηκε προσωρινά την ισοφάριση (66′, 74′), για να πάρει το διπλό με τον Κβιλιτάια, έξι λεπτά πριν το φινάλε. Με N/G ολοκληρώθηκαν τα πέντε από τα επτά τελευταία της παιχνίδια, στα προκριματικά.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.