Bet365: Το Κρουζέιρο – Αβαΐ παίζει εδώ με πολλές διαθέσιμες αγορές

Bet365

Η Κρουζέιρο υποδέχεται την Αβαΐ (01:00) και η Bet365 προσφέρει το παιχνίδι με πληθώρα στοιχημάτων και κορυφαίες αποδόσεις.

Κρουζέιρο – Αβαΐ στη Bet365
Bet365
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Αήττητη παραμένει εδώ και δέκα αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα η Κρουζέιρο, μετρώντας τρεις νίκες και επτά ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αμπέλ Μπράγκα υποδέχθηκε την Ατλέτικο Μινέιρο, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και τη μεταξύ τους “λευκή” ισοπαλία. Τρίτη διαδοχική της ισοπαλία, μετά και από εκείνες με Μπαΐα (1-1 εντός) και Ατλέτικο Παραναένσε (0-0 εκτός). Με N/G ολοκληρώθηκαν τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Πέντε νίκες, επτά ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, ούσα αήττητη στα έξι τελευταία εξ αυτών (1-5-0).

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και δώδεκα αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα η Αβαΐ, μετρώντας μια ισοπαλία και έντεκα ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Εβάντο φιλοξενήθηκε από τη Μποταφόγκο, από την οποία και ηττήθηκε με 2-0. Βρέθηκε πίσω στο σκορ με το αυτογκόλ του Ρικάρντο Ταλχάιμερ, ενώ δυο λεπτά πριν το φινάλε δέχθηκε και δεύτερο τέρμα, από το σημείο του πέναλτι. Όγδοη διαδοχική της ήττα στη διοργάνωση. Με G/G και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Δυο νίκες, μια ισοπαλία και 13 ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις έξι τελευταίες εξόδους της.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.