Bet365: Το Μποταφόγκο – Αβαΐ παίζει εδώ με πολλές διαθέσιμες αγορές

Bet365

Η Μποταφόγκο υποδέχεται την Αβαΐ (01:00) και η Bet365 προσφέρει το παιχνίδι με πληθώρα στοιχημάτων και κορυφαίες αποδόσεις.

Μποταφόγκο – Αβαΐ στη Bet365
Bet365
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Από την τέταρτη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Μποταφόγκο, μετά και από εκείνες κόντρα σε Γκρέμιο (3-0 εκτός), Κρουζέιρο (0-2 εντός) και Σάντος (4-1 εκτός). Την Πέμπτη, η ομάδα του Αλμπέρτο Βαλεντίμ υποδέχθηκε τη Φλαμένγκο, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Αγωνιζόμενη με παίκτη λιγότερο από το 55′, ένα λεπτό πριν το φινάλε δέχθηκε γκολ, με αποτέλεσμα να ηττηθεί. Με N/G ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της ματς. Επτά νίκες, μια ισοπαλία και επτά ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και έντεκα αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα η Αβαΐ, μετρώντας μια ισοπαλία και δέκα ήττες. Την Τετάρτη, η ομάδα του Εβάντο υποδέχθηκε τη Σάντος, από την οποία και ηττήθηκε με 1-2. Έχοντας βρεθεί πίσω στο σκορ με δυο τέρματα (9′, 24′), κατάφερε απλά να μειώσει στο τελικό αποτέλεσμα με τον Ζοάο Πάουλο (35′). Με G/G και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της ματς. Δυο νίκες, μια ισοπαλία και δώδεκα ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.