Bet365: Το Πλατανιάς – Εργοτέλης με πολλές διαθέσιμες αγορές

Bet365

Ο Πλατανιάς υποδέχεται τον Εργοτέλη (17:30) και η Bet365 προσφέρει το παιχνίδι με πληθώρα στοιχημάτων και κορυφαίες αποδόσεις.

Πλατανιάς – Εργοτέλης στη Bet365
Bet365
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Την πρώτη του ήττα, μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια νίκη και μια ισοπαλία, υπέστη και πάλι ο Πλατανιάς. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γιάννη Τάτση φιλοξενήθηκε από τον Λεβαδειακό, στην έδρα του οποίου γνώρισε την ήττα με 1-0. Βρέθηκε πίσω στο 14′, με το σκορ να παραμένει μέχρι και το τελικό σφύριγμα. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία του παιχνίδια. Τρεις νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός του, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας στα δυο πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τον Εργοτέλη, μετά από τρεις διαδοχικές νίκες κόντρα σε Δόξα Δράμας (1-2 εκτός), Χανιά (1-0 εντός) και Απόλλωνα Πόντου (1-3 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γιάννη Ταουσιάνη υποδέχθηκε τον Απόλλωνα Σμύρνης, από τον οποίο και ηττήθηκε με 0-2. Βρέθηκε πίσω στο 28′, για να δεχθεί και δεύτερο τέρμα στο 88ο λεπτό, από το σημείο του πέναλτι. Με N/G και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα πέντε τελευταία του παιχνίδια. Δυο νίκες, μια ισοπαλία και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός του, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας στις δυο πιο πρόσφατες εξόδους του.

Bet365

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.