Bet365: Το Σασουόλο – Τορίνο με πολλές διαθέσιμες αγορές

Bet365

Η Σασουόλο υποδέχεται την Τορίνο (19:00) και η Bet365 προσφέρει το παιχνίδι με πληθώρα στοιχημάτων και κορυφαίες αποδόσεις.

Σασουόλο – Τορίνο στη Bet365
Bet365
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Από την τρίτη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Σασουόλο, μετά και από εκείνες κόντρα σε Νάπολι (1-2 εντός) και Τζένοα (2-1 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ρομπέρτο Ντε Ζέρμπι φιλοξενήθηκε από την Ουντινέζε, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 3-0. Βρέθηκε πίσω στο 14ο λεπτό, για να δεχθεί ακόμη δυο στο δεύτερο ημίχρονο (68′, 90′). Με 2-3 Goals ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Τρεις νίκες, μια ισοπαλία και πέντε ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το “τρίποντο” στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (0-1-2).

Αντιθέτως, η Τορίνο προέρχεται από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα, μετά και από εκείνη επί της Ρόμα (0-2 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Βάλτερ Ματσάρι υποδέχθηκε τη Μπολόνια, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που έκρινε και την αναμέτρηση, σημείωσε στο 11ο λεπτό ο Μπερεγκέρ. Με N/G ολοκληρώθηκαν τα επτά από τα δέκα τελευταία της παιχνίδια. Τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, μένοντας αήττητη στις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους της (3-1-0).

Bet365

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.