Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Γουόκινγκ – Ντάγκεναμ & Ρέντμπριτζ (05/10)

betshop-595-new

Γουόκινγκ και Ντάγκεναμ κοντράρονται στις 21:45 για την αγγλική Κόνφερενς Λιγκ και η betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Γουόκινγκ – Ντάγκεναμ στην Betshop
Betshop
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Με νίκη συνέχισε η Γουόκινγκ στο πρωτάθλημα, επί της Νοτς Κάουντι, επικρατώντας για δεύτερη συνεχόμενη αγωνιστική, με 1-4 εκτός έδρας. Η γηπεδούχος άνοιξε το σκορ στο 29΄, ωστόσο το παιχνίδια ήρθε στα ίσια με τέρμα του Έφιονγκ (70΄). Πέντε λεπτά αργότερα, ο Ντιαρά έφερε το προβάδισμα, με τον Κάμπελ να σκοράρει δύο φορές στο 78΄ και 90+4΄. Στον βαθμολογικό πίνακα είναι 11η με 12 πόντους.

Έχασε η Ντάγκεναμ, με αντίπαλο την Όλτρινχαμ και μέσα στο γήπεδό της με τελικό αποτέλεσμα 2-3. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 10΄ έπειτα από αυτογκόλ του Ρέινολτς. Ο Βιλχέτε ισοφάρισε στο 34΄ και ο Ρόμπινσον έβαλε τους γηπεδούχους σε θέση οδηγού στο 41΄. Λύγισε στα τελευταία λεπτά, καθώς δέχτηκε τέρμα στο 87′ και έπειτα στο 90+4′. Είναι στη 2η θέση της κατάταξης, στο -1 από την πρωτοπόρο Γκρίμσμπι.

Κρίνοντας από τις αποδόσεις της betshop, προβάδισμα στο ματς έχει η Ντάγκεναμ. Ειδικότερα, ο άσος προσφέρεται στο 3.27, το ”Χ” στο 3.69, και το διπλό στο 2.07.