Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Λάτσιο – Μαρσέιγ (21/10)

Η Λάτσιο υποδέχεται τη Μαρσέιγ για την 3η αγωνιστική των ομίλων του Γιουρόπα Λιγκ και η betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Λάτσιο – Μαρσέιγ στην Betshop
Betshop
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Την πρώτη φετινή νίκη σημείωσε η Λάτσιο για φέτος στην ευρωπαϊκή διασυλλογική διοργάνωση, που την έφερε στους  3 βαθμούς και στη 2η θέση του ομίλου. Το 2-0 πέτυχε μέσα στην έδρα της απέναντι στη Λοκομοτίβ Μόσχας, “καθαρίζοντας” το ματς από το πρώτο ημίχρονο. Ο Μπάσιτς έβαλε γκολ με κεφαλιά στο 13΄, με τον Γκαμπαρόν να κλειδώνει τη νίκη μέσα από τη μικρή περιοχή στο 38΄. Στην τελευταία της αναμέτρηση χρονικά κέρδισε εντός την Ίντερ (3-1) για τη Σέριε Α.

Από νίκη με ευρύ σκορ την περασμένη Κυριακή έρχεται η Μαρσέιγ, κόντρα στη Λοριάν εντός έδρας (4-1) για την Λιγκ 1. Παρόλο που οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με πέναλτι στο 13΄, ο Καμαρά ισοφάρισε στο 27΄. Ο Γκεντουζί σκόραρε στο 56, με τον Μίλικ να βρίσκει δίχτυα στο 85΄, ενώ επωφελήθηκε από το αυτογκόλ των αντιπάλων στις καθυστερήσεις. Στο πλαίσιο των ομίλων του Europa League, σημείωσε δεύτερη συνεχόμενη ισοπαλία, στο γήπεδό της απέναντι στη Γαλατασαράι (0-0), και βρίσκεται στην τρίτη θέση, με δύο πόντους.

Όπως φαίνεται από τις αποδόσεις της betshop, προβάδισμα στον αγώνα έχει η Λάτσιο. Συνοπτικά, ο άσος είναι στο 1.83, η ισοπαλία στο 3.91, και το διπλό στο 4.20.