Στοιχηματικές εταιρίες

Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Χετάφε – Ατλέτικο Μαδρίτης (21/09)

betshop-595-new

Χετάφε και Ατλέτικο Μαδρίτης διασταυρώνουν τα ξίφη τους στις 20:30 για το ισπανικό πρωτάθλημα και η betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Χετάφε – Ατλέτικο Μαδρίτης στην Betshop
eeep disclaimer
Betshop
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Η Χετάφε δεν έχει συγκεντρώσει τον παραμικρό πόντο φέτος στη Λα Λίγκα και βρίσκεται πολύ χαμηλά στον βαθμολογικό πίνακα. Σημείωσε την πέμπτη σερί της ήττα στη διοργάνωση, καθώς έχασε μακριά από το γήπεδό της από τη  Ράγιο Βαγιεκάνο με 3-0. Παραχώρησε πέναλτι που εκτέλεσε εύστοχα στο 9′ ο Τρέχο. Συμπλήρωσαν στο 78ο λεπτό ο Κις να διευρύνει το προβάδισμα στο 78’και ο Φαλκάο στο 81΄, μόλις ένα δεκάλεπτο αφότου πέρασε στο ματς. Λίγα πράγματα δημιουργικά έδειξαν οι φιλοξενούμενοι.

Δεν κατάφερε να φτάσει στο τρίποντο η Ατλέτικο Μαδρίτης, που αντιμετώπισε στο “Γουάντα Μετροπολιτάνο” την Αθλέτικ Μπιλμπάο (0-0). Η ομάδα του Ντιέγκο Σιμεόνε, τα βρήκε σκούρα, δυσκολεύτηκε να αντιμετωπίσει την άμυνα των αντιπάλων και δεν εκμεταλλεύτηκε τις ευκαιρίες που τις δόθηκαν. Η δεύτερη κίτρινη κάρτα του Φέλιξ στο 78΄, έκανε την ομάδα να μείνει με δέκα παίκτες.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της Betshop.gr, η Ατλέτικο Μαδρίτης έχει προβάδισμα για τη νίκη στο ματς. Στο 6.10 είναι ο άσος, στο 3.53 η ισοπαλία και στο 1.69 το διπλό.