Μπράιτον – Μάντσεστερ Γιουν. με μεγάλη γκάμα επιλογών στον Stoiximan

stoiximan

Με στόχο το 2Χ2, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ταξιδεύει στην έδρα της Μπράιτον (18:00), στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής της Πρέμιερ Λιγκ, μία αναμέτρηση που προσφέρει ο Stoiximan με μεγάλη γκάμα επιλογών και 0% γκανιότα*.

Πραγματοποιώντας μία κάκιστη εμφάνιση, η Μπράιτον γνώρισε δίκαια την ήττα στην έδρα της Γουότφορντ (2-0) την προηγούμενη βδομάδα για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος. Και τα δύο γκολ των γηπεδούχων σημείωσε ο Περέιρα (35′, 54′). Οι “γλάροι” δεν κατάφεραν σε κανένα σημείο της αναμέτρησης να γίνουν απειλητικοί, σήμερα έχουν άλλη μία εξαιρετικά δύσκολη αποστολή κόντρα στους “κόκκινους διαβόλους”.

Με το δεξί ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της στο φετινό πρωτάθλημα η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Αν και χρειάστηκε να ιδρώσει, το συγκρότημα του Μουρίνιο επικράτησε εντός έδρας με 2-1 της Μπράιτον. Το σκορ στην αναμέτρηση άνοιξε με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι ο Πογκμπά μόλις στο 3′. Επτά λεπτά πριν τη συμπλήρωση των 90′ διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον Σο. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε στις καθυστερήσεις ο Βάρντι.

Το Μπράιτον – Μάντσεστερ Γιουν. παίζει στον Stoiximan
Stoiximan
Παίξε Νόμιμα

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.