Στοιχηματικές εταιρίες

Interwetten: Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ με κορυφαίες αγορές (22/09)

interwetten

Για το ελληνικό πρωτάθλημα, ο Παναιτωλικός κοντράρεται με τον ΠΑΟΚ και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ στην Interwetten
eeep disclaimer
Interwetten
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ο Παναιτωλικός πέρασε με 1-2 από το Περιστέρι, πετυχαίνοντας την ανατροπή κόντρα στον Ατρόμητο. Από το δεύτερο ημίχρονο και μετά η ομάδα κυριάρχησε στον αγωνιστικό χώρο, με τον Βέργο να πετυχαίνει γκολ ισοφάρισης στο 72΄και τον Γκεστέντε να δίνει με το τέρμα του το προβάδισμα στο 90΄. Οι αντίπαλοι είχαν πετύχει τέρμα στο 44΄, και έμειναν με παίκτη λιγότερο λόγω αποβολής του Τόμας έξι λεπτά πριν δεχτούν το τελικό τέρμα.

Ο ΠΑΟΚ πήρε τρεις βαθμούς στο φετινό πρωτάθλημα για πρώτη φορά με το 0-1 στη Ριζούπολη κόντρα στον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Δικέφαλος μπήκε καλύτερα στο πρώτο μέρος, με τον Μίτριτσα και τον Μουργκ να δημιουργούν τις πιο απειλητικές ευκαιρίες. Στο 27ο λεπτό ήρθε το νικητήριο γκολ από πέναλτι, με τον Βιεϊρίνια να το εκτελεί. Παρ’ όλα αυτά οι Αρκάδες, είχαν πιθανότητες να φτάσουν στην ισοφάριση ή ακόμη και να πετύχουν νίκη, καθώς πάτησαν πιο αποτελεσματικά, πιέζοντας τους φιλοξενούμενους σε ορισμένες φάσεις.

Όπως δείχνουν οι αποδόσεις της interwetten.gr, οι πιθανότητες νίκης είναι με το μέρος του ΠΑΟΚ. Συγκεκριμένα, ο άσος προσφέρεται στο 8.00, η ισοπαλία στο 3.75,και το διπλό στο 1.50.

Στην Interwetten θα βρείτε πλήθος αγορών και προσφερόμενων στοιχημάτων για την αναμέτρηση, όπως για παράδειγμα: