Στοιχηματικές εταιρίες

Interwetten: Σαμπντόρια – Σπαλ με πολλές αγορές

interwetten

Η Σπαλ αναμένεται να έχει δύσκολο έργο στην έδρα της Σαμπντόρια (21:30) για την 7η αγωνιστική της Serie A. Την αναμέτρηση προσφέρει η Interwetten με πολλές αγορές.

Το Σαμπντόρια – Σπαλ παίζει στην Interwetten
eeep disclaimer
Interwetten
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Η Σαμπντόρια παραμένει χωρίς νίκη στις τρεις τελευταίες αγωνιστικές που έδωσε για το πρωτάθλημα, στις οποίες σημείωσε δύο ισοπαλίες και μία ήττα. Την προηγούμενη βδομάδα μοιράστηκε από ένα βαθμό με την Κάλιαρι (0-0 εκτός έδρας), με τον Κοβνάτσκι να αστοχεί σε εκτέλεση πέναλτι στις καθυστερήσεις. Στις τρεις συνολικά εντός έδρας αναμετρήσεις που έδωσε η «Ντόρια» για το πρωτάθλημα σημείωσε μία νίκη, μία ισοπαλία και μία ήττα. Στις δύο σημειώθηκαν λιγότερα από τρία γκολ, ενώ σε ισάριθμες σημειώθηκε NG.

Τρεις βαθμούς συγκέντρωσε η Σπαλ στις τέσσερις τελευταίες αγωνιστικές που έδωσε για το πρωτάθλημα. Πιο συγκεκριμένα, επικράτησε της Αταλάντα (2-0 εντός έδρας), ενώ παράλληλα δεν κατάφερε να κάμψει την αντίσταση των Τορίνο (1-0 εκτός έδρας), Φιορεντίνα (3-0 εκτός έδρας) και Σασουόλο (2-0 εντός έδρας). Την προηγούμενη βδομάδα κόντρα στην τελευταία οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο δεύτερο ημίχρονο και πιο συγκεκριμένα στο 69’ με τον Ατζαπόνγκ. Το τελικό αποτέλεσμα στην αναμέτρηση διαμόρφωσε με τη συμπλήρωση των 90’ ο Μάτρι με διπλή προσπάθεια.

* Ισχύει μόνο για εγγεγραμμένα μέλη της Interwetten.