Στοιχηματικές εταιρίες

Interwetten: Ουντινέζε – Γιουβέντους με μεγάλη γκάμα επιλογών

interwetten

Η Γιουβέντους ταξιδεύει στην έδρα της Ουντινέζε με στόχο το 8Χ8 (19:00), στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής της Σέριε Α. Την αναμέτρηση προσφέρει η Interwetten με μεγάλη γκάμα επιλογών.

Το Ουντινέζε – Γιουβέντους παίζει στην Interwetten
eeep disclaimer
Interwetten
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Από δύο σερί ήττες προέρχεται η Ουντινέζε στο πρωτάθλημα. Πιο συγκεκριμένα, το συγκρότημα του Χούλιο Βελάσκεζ δεν κατάφερε να κάμψει την αντίσταση των Λάτσιο (2-1 εντός έδρας) και Μπολόνια (2-1 εκτός έδρας). Κόντρα στην τελευταία την προηγούμενη βδομάδα οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Πουσέτο στο 32’. Η απάντηση των γηπεδούχων ήρθε δέκα λεπτά αργότερα με το γκολ του Σανταντέρ. Την ολική ανατροπή και παράλληλα το τελικό αποτέλεσμα στην αναμέτρηση διαμόρφωσε ο Ορσολίνι, οχτώ λεπτά πριν τη συμπλήρωση των 90’.

Επτά νίκες πανηγύρισε η Γιουβέντους στις ισάριθμες αγωνιστικές που έδωσε για το πρωτάθλημα. Την προηγούμενη βδομάδα κατάφερε να επικρατήσει της Νάπολι στο Τορίνο (3-1), παρά το γεγονός πως έμεινε πίσω στο σκορ από νωρίς. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Μέρτενς στο 10’, προτού ο Μάντζουκιτς ισοφαρίσει σε 1-1 για τους γηπεδούχους. Την ανατροπή των δεδομένων πραγματοποίησε και πάλι ο Κροάτης επιθετικός στο 49’. Το κερασάκι στην τούρτα έβαλε ο Μπονούτσι στο 76’. Αξίζει να σημειώσουμε πως οι «παρτενοπέι» ολοκλήρωσαν με δέκα ποδοσφαιριστές, λόγω της αποβολής του Μάριο Ρουί στο 58’.

* Ισχύει μόνο για εγγεγραμμένα μέλη της Interwetten.