Interwetten: Γουέστ Χαμ-Κάρντιφ με πλήθος επιλογών

interwetten

Για την 15η αγωνιστική της Premier League, η Γουέστ Χάμ υποδέχεται την Κάρντιφ, και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος επιλογών.

Μετά την εντός έδρας ήττα από την Μάντσεστερ Σίτι, πήρε εντυπωσιακή εκτός έδρας νίκη με 0-3 επί της Νιουκάστλ. Προηγήθηκε νωρίς, με τον Τσικαρίτο στο 12′ να ανοίγει το σκορ, και με δεύτερο δικό του τέρμα να κάνει το 0-2 στο 63′, για να βάλει το “κερασάκι στην τούρτα” ο Άντερσον στις καθυστερήσεις του αγώνα. Η Γουέστ χαμ βρίσκεται στην 13η θέση με 15 βαθμούς στο στο -4 από την σημερινή της αντίπαλο, και έχει μια ευκαιρία στην έδρα της να πάρει την νίκη που αγνοεί εδώ και δυο αγωνιστικές. Το ματς κόντρα στην Κάρντιφ που χρειάζεται τους βαθμούς θα είναι δύσκολο, όμως τα σφυριά έχουν την ψυχολογία με το μέρος τους. Εντός έδρας μετρά δυο νίκες, δυο ήττες και μια ισοπαλία στις πέντε τελευταίες αναμετρήσεις της στο πρωτάθλημα.

Το Γουέστ Χαμ – Κάρντιφ παίζει στην Interwetten
Interwetten
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Επιστροφή στις νίκες για την Κάρντιφ, την προηγούμενη αγωνιστική, επικρατώντας με 2-1 της Γούλβς, σε ένα ματς που βρέθηκε πίσω στο σκορ, όμως στο δεύτερο ημίχρονο οι Γκούναρσον και Χόιλετ έκαναν την ανατροπή για τους “μπλε”. Μετρά δυο νίκες και δυο ήττες στις πέντε τελευταίες αγωνιστικές στο πρωτάθλημα και βρίσκεται στην 16η θέση με 11 βαθμούς στο +2 από την 18η θέση που οδηγεί σε υποβιβασμό. Θα πρέπει να συνεχίσει στα θετικά αποτελέσματα αν θέλει να αποφύγει τους μπελάδες και πάει στο Λονδίνο με αυτοπεποίθηση έπειτα από την τελευταία νίκη της. Εκτός έδρας, οι “μπλε” δεν τα έχουν πάει καλά, μετρώντας τέσσερις συνεχόμενες ήττες στο πρωτάθλημα.