Στοιχηματικές εταιρίες

Stoiximan: Αμβούργο – Κολωνία με πολλές αγορές

stoiximan

Για την 12η αγωνιστική της 2. Bundesliga, το Αμβούργο υποδέχεται την Κολωνία (21:30) και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Το Αμβούργο – Κολωνία παίζει στον Stoiximan
eeep disclaimer
Stoiximan
Παίξε Νόμιμα
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Αήττητο παραμένει εδώ και πέντε παιχνίδια για το πρωτάθλημα το Αμβούργο, μετρώντας δυο νίκες και τρεις ισοπαλίες σε αυτό το σερί του. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Χάνες Βολφ αντιμετώπισε εκτός έδρας το Μαγδεμβούργο, κόντρα στο οποίο κατάφερε να επικρατήσει με 0-1, παρότι αγωνιζόταν με παίκτη λιγότερο από το 53′, όταν και αποβλήθηκε ο Μπέιτς. Το τέρμα που σημείωσε ο Νάρεϊ στο 77′ ήταν αρκετό για να κρίνει το ματς και να χαρίσει το τρίποντο στην ομάδα του, φτάνοντας έτσι τους 21 συνολικά, όντας και στην κορυφή, μαζί με την Κολωνία. Δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της στο πρωτάθλημα, αγνοώντας το τρίποντο στα τρία τελευταία (0-2-1). Μεσοβδόμαδα, “πέρασε” με 0-3 από την έδρα της Βέχεν Βίσμπαντεν, στα πλαίσια του κυπέλλου.

Σε αντίθεση με το Αμβούργο, η Κολωνία δεν έχει γευτεί τη χαρά της νίκης εδώ και τρία παιχνίδια πρωταθλήματος, όπου και μετράει δυο ισοπαλίες και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, το σύνολο του Μάρκους Ανφάνγκ φιλοξένησε τη Χάιντενχαϊμ, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη με σκορ 1-1. Αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ μετά από εννέα λεπτά αγώνα, κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση με το τέρμα του Γκιρασί στο 58′. Με το βαθμό που πήρε, έφτασε τους 21 συνολικά και παραμένει στην κορυφή, όπου και “συγκατοικεί” με το Αμβούργο. Εκτός έδρας παραμένει αήττητη, με τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία. Μεσοβδόμαδα, έμεινε εκτός κυπέλλου από τη Σάλκε στα πέναλτι (5-6), μετά και το μεταξύ τους 1-1, σε κανονική διάρκεια και παράταση.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.