Stoiximan: Ατλέτικο Μαδρίτης – Ντόρτμουντ με πολλές αγορές

stoiximan

Για την τέταρτη αγωνιστική των ομίλων του Champions League, η Ατλέτικο Μαδρίτης υποδέχεται τη Ντόρτμουντ (22:00) και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Το Ατλέτικο Μαδρίτης – Ντόρτμουντ παίζει στον Stoiximan
Stoiximan
Παίξε Νόμιμα

Από ένα αήττητο σερί τριών αγώνων σε όλες τις διοργανώσεις προέρχεται η Ατλέτικο Μαδρίτης, μετρώντας δυο νίκες και μια ισοπαλία. Το Σάββατο, η ομάδα του Ντιέγκο Σιμεόνε φιλοξενήθηκε από τη Λεγκανές, στα πλαίσια της La Liga, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη με σκορ 1-1. Παρότι προηγήθηκε με τον Γκριεζμάν στο 69′, είδε την αντίπαλό της να φέρνει το ματς στα ίσα, οκτώ λεπτά πριν το φινάλε. Με το βαθμό που πήρε, έφτασε τους 20 συνολικά και είναι στην τρίτη θέση της κατηγορίας, μαζί με τη Σεβίλλη και την Αλαβές. Εντός έδρας εξακολουθεί να είναι αήττητη, με πέντε νίκες και μια ισοπαλία σε έξι αντίστοιχες αναμετρήσεις σε όλες τις διοργανώσεις.

Αήττητη παραμένει τη φετινή σεζόν η Ντόρτμουντ, μετρώντας δώδεκα νίκες και τρεις νίκες σε όλες τις διοργανώσεις που συμμετέχει. Στο τελευταίο χρονικά παιχνίδι, η ομάδα του Λουσιάν Φαβρ φιλοξενήθηκε από τη Βόλφσμπουργκ, στα πλαίσια της Bundesliga, της οποίας και επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Μάρκο Ρόις στο 27ο λεπτό ήταν αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Με τους τρεις βαθμούς που πήρε, έφτασε τους 24 συνολικά και παραμένει μόνη πρώτη στο πρωτάθλημα, ούσα στο +4 από τους διώκτες της. Πέντε νίκες και δυο ισοπαλίες σε εφτά εξόδους σε όλες τις διοργανώσεις.

Παράλληλα, ο Stoiximan προσφέρει και τις αναμετρήσεις Νάπολι – Παρί Σεν Ζερμέν (22:00) και Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς – Μιλγουόκι Μπακς (05:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.