Stoiximan: Μεγάλη γκάμα επιλογών στο Τσέλσι – Άρσεναλ

stoiximan

Την συμπολίτισσα της Άρσεναλ υποδέχεται στο “Στάμφορντ Μπριτζ” η Τσέλσι (19:30) για τη 2η αγωνιστικής της Premier League, το ντέρμπι προσφέρει ο Stoiximan με μεγάλη γκάμα επιλογών και 0% γκανιότα*.

Μπορεί να μην εντυπωσίασε με την εμφάνισή της, παρόλα αυτά η Τσέλσι κατάφερε να φύγει με τους τρεις βαθμούς της νίκης από την έδρα της Χάντερσφιλντ την προηγούμενη βδομάδα επικρατώντας με 3-0. Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ με το κοντινό σουτ του Καντέ στο 34′. Λίγο πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου ο Ζορζίνιο διπλασίασε τα τέρματά τους στο ντεμπούτο του. Δέκα λεπτά πριν τη συμπλήρωση των 90′ ο Πέντρο έβαλε το κερασάκι στην τούρτα.

Με το …αριστερό ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της για το πρωτάθλημα η Άρσεναλ. Στο ντεμπούτο του Έμερι στον πάγκο της γνώρισε την εντός έδρας ήττα με 2-0 από τη Μάντσεστερ Σίτι. Ο Στέρλινγκ άνοιξε το σκορ στο 14′, το τελικό αποτέλεσμα στην αναμέτρηση διαμόρφωσε στο δεύτερο ημίχρονο, και πιο συγκεκριμένα στο 64′ ο Μπερνάρντο Σίλβα.

Το Τσέλσι – Άρσεναλ παίζει στον Stoiximan
Stoiximan
Παίξε Νόμιμα

Παράλληλα, ο Stoiximan προσφέρει και την αναμέτρηση Λάτσιο – Νάπολι (21:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.